close
تبلیغات در تدبیربلاگ
تبادل بازدید
loading...

فروشگاه اینترنتی مد و زیبایی

آشنایی با محصولات زیبایی و آرایشی فروشگاه های اینترنتی

زیباترین مدل‌های جدید آرایش چشم با لنز‌های رنگی

فروشنده مراقب های زیبایی بازدید : 26 شنبه دوم اسفند هزار و سیصد و نود و نه : 17:08 نظرات (0)

در این قسمت از بیتوته زیباترین مدل‌های جدید آرایش چشم با لنز‌های رنگی و چشم‌های طبیعی رنگی را جهت ایده گرفتن برایتان به اشتراک گذاشته‌ایم. همچنین در این مقاله می‌توانید نکاتی که باید هنگام آرایش با لنز رعایت کنید را بخوانید.

صول آرایش چشم با ل

- قبل از هرکاری، لنز را داخل چشمتان قرار دهید:

وقتی قبل از گذاشتن لنز، از کرم پودر یا ریمل که مژه‌ها را می‌پوشاند استفاده کنید و بعد از آن لنز خود را بگذارید، غشاء اشکی (لایه نازک محافظ چشم) شما به این مواد آغشته می‌شود و از آنجا که شما لنز را روی لایه آلوده‌ای قرار داده‌اید، نه تنها دچار خارش می‌شوید، بلکه حتی ممکن است باعث عفونت چشم شما نیز بشود

با این روش ها شما می توانید زمان زیادی صرفه جویی کرده و بدون عصبانی کردن رئیستان به موقع سر کار حاضر شوید!! حالا آماده باشید برای یاد گرفتن رازهایی که می خواهم همین حالا فاش کنم!!این بهترین نصیحت برای تمام دختران زیباست...

شما دخترها می دانید چگونه آرایش کنید، این کار مختص شماست! اما چگونه می توانید سریع تر این کار را انجام دهید؟ حالا گیج شدید؟ بله شما می توانید در وقت صرفه جویی کرده و هرجا که می روید با پوست و لب های براق توجه را به خود جلب کنید. چگونه؟ دوست دارید بدانید؟ بله امروز می خواهم رازهایم را با شما درمیان بگذارم و بهتان بگویم چگونه سریع تر آرایش کرده و ظاهری فریبنده داشته باشید. با این روش ها شما می توانید زمان زیادی صرفه جویی کرده و بدون عصبانی کردن رئیستان به موقع سر کار حاضر شوید!! حالا آماده باشید برای یاد گرفتن رازهایی که می خواهم همین حالا فاش کنم!!این بهترین نصیحت برای تمام دختران زیباست...

با دوش گرفتن پوست خود را آماده سازید!!
این کار چگونه ممکن است؟ اگر منطقی فکر کنید امکانش هست!! وقتی که زیر دوش هستید پوست خود را ورقه ورقه کرده و تمیز کنید و 15 دقیقه از وقتی که قرار بوده به تمیز کردن پوست خود اختصاص دهید را صرفه جویی کنید. دخترها حرفم را باور کنید حتما وقت اضافی خواهید آورد.

از پیش برنامه ریزی داشته باشید تا از عجله کردن دوری گزینید...
فقط با این روش شما تصمیم می گیرید که چه لباس هایی را برای روز بعد بپوشید، پس چرا در مورد آرایشتان نیز تصمیم گیری نکنید؟ جالب است! با این روش مجبور نخواهید بود بایستید و ببینید که چه رنگی با لباستان جور است و وقتتان تلف نخواهد شد.

چاره کار در سادگی است..!
برای یک روز از آرایش صرف نظر کنید؛ البته نه به طور کامل اما فقط کمی زیرسازی پوست و ریمل و برق لب داشته باشید. و آرایشتان انجام شده با ظاهر طبیعی تان همکلاسی های خود را متعجب سازید.

با چشم هایتان بازی کنید!!
اگر عجله دارید می توانید خیلی ساده ریمل بزنید و همین طور از خط چشم های رنگی و پررنگ استفاده کنید. این کمک می کند سهوا ظاهری جذاب و فربینده داشته باشید. از سایه کشیدن صرف نظر کنید و بر روی خط چشم و برق لب تمرکز کنید.

اگر هیچ کاری نمی کنید کمی زیرسازی کنید..!!
حتی اگر می خواهید ظاهر ساده خود را حفظ کرده و زمان خود را تلف نکنید، هرگز فراموش نکنید که کمی زیرسازی کرده و کرم بزنید تا لک های صورت را بپوشانید. این کار کمک می کند ظاهر صورتتان بهتر شود.با رنگ ها بازی کنید؛ توجه را از چشم ها به لب ها، از لب ها به گونه ها و .. جلب کنید. این کار بهتان کمک می کند نقاط برجسته ای در صورت داشته باشید که توجه را به خود جلب کرده و از هدر دادن زمان زیاد نیز جلوگیری کرده و از وقت خود استفاده بهینه داشته باشید.

لب های خالی!!
این شما را جذاب تر می کند!! فقط کمی برق لب بزنید تا لبهای تان جذاب و دوست داشتنی شود. بگذارید یک روز لب هایتان نفس بکشد واز رژلب های سنگین سایه دار اجتناب کنید.

- از محصولات ریزدانه و فشرده استفاده کنید:

اگر از لنز استفاده می‌کنید، سعی کنید از سایه چشم، خط چشم، ریمل و کرم پودر ریزدانه استفاده کنید تا از ریزش مواد آن به داخل چشم پیشگیری کنید. و یا در صورت استفاده از موادی کگه حالت پودری دارند برسی که استفاده مکنید را مرطوب کرده بین مواد آرایشی و پوست شما چسبندگی ایجاد شود و به راحتی نریزند.

سایه چشم‌های سنگی گزینه مناسبی برای شماست، زیرا پودری فشرده است و کمتر احتمال دارد وارد چشم شما شود. اما اگر می‌خواهید از پودرهای غیر فشرده استفاده کنید، باید مراقب باشید. قبل از استفاده، برس آرایش خود را خیس کنید تا سایه چشم، بهتر به پوست شما بچسبد.

همچنین در مورد خط چشم، بهتر است از خط چشم مایع استفاده کنید. مداد چشم در قسمت چوبی سر آن، مککن است هنگام استفاده خرد شود و یا حتی خراش ایجاد کند.

در مورد ریمل پیشنهاد می‌شود از مصرف ریمل‌های حجم‌دهنده خودداری کنید، زیرا ذرات داخل ریمل (که عموما متشکل از موادی مشابه نایلون، ابریشم و یا ریون هستند) ممکن است خرد شده و وارد چشم بشوند.

• به این نکته هم توجه داشته باشید که حتما قبل از پاک کردن آرایش خود لنز را از چشمتان در آورید. در غیر این صورت لنزها میکروبی شده و باعث عفونی

شدن چشم‌هایتان می‌شود.

عیوب صورت را با یک کانسیلر که یک درجه از پوست روشن تر است، بپوشانید.مطابق با رنگ چهره یک کرم فونداسیون انتخاب نموده و پوست را با آن یکدست کنید.از یک پودر غیرفشرده و سبک و مات به صورت بزنید تا پوست حالت مخملی بگیرد.با یک سایه روشن، از گوشه داخلی تا گوشه خارجی چشم را

https://elanza.com/mag/the-best-sunscreen/

یک خط بکشید.
از سایه خاکستری و قهوه ای به پلک پائین و بالای چین خوردگی پلک بالا بزنید تا چشم ها بزرگ تر دیده شوند.

از سایه مشکی مات برای گوشه خارجی چشم استفاده کنید و در پلک بالا با خط چشم مشکی آنرا به سمت بیرون ادامه دهید تا چشم کشیده تر دیده شود.

برای ایجاد حالت فانتزی و غیرواقعی در صورت، باید از رنگ سایه سفید استفاده کنید. یک برس مخصوص سایه از نوع تخت بردارید و با استفاده از آن تمام سطح پلک بالا را با سایه سفید بپوشانید و این سایه را تا زیر پلک پائین هم ادامه دهید.

در نظر داشته باشید که در آرایش عروسکی، هدف کم تر نشان دادن سن است و با سفید کردن اطراف چشم، صورت شما جوان تر و بچگانه تر بنظر خواهد رسید

https://elanza.com/mag/short-hair-extensions/

در حالیکه استفاده از سایه های تیره عکس این اثر را دارد.

اگر به رنگ سفید سایه علاقه ندارید و یا این رنگ به شما نمی آید میتوانید از رنگ های ديگر که نزدیک به طیف سفید هستند مانند رنگ نخودی یا صورتی و یا یاسی استفاده کنید. استفاده از سایه های اکلیلی مانعی ندارد ولی نباید اکلیل و براقی آن در حدی باشد که چشمان شما را تحت الشعاع قرار دهد.

با خط چشم قسمت داخلی چشم ر ا هم بکشید تا آرایش چشم گیرا تر شود. از ریمل حجم دهنده به مژه ها بزنید.

برای اینکه چشمان شما بزرگتر بنظر برسد و حالت صورت شما حتی بیش از گذشته فانتزی تر و جذاب تر شود باید از یک مداد چشم سفید استفاده کنید. مداد سفید نرم و روانی را برای این کار انتخاب کنید و با استفاده از آن داخل پلک پائین را کاملاً پر کنید. این کار سبب می شود که چشمان شما بزرگتر دیده شود و با رنگ سایه هم هماهنگی کاملی پیدا کند. البته اگر تمایل داشته باشید میتوانید از رنگ های دیگری که نزدیک به طیف رنگ پوست هستند برای این کار استفاده کنید.

به عنوان مثال به جای مداد چشم سفید از مداد کانسیلری استفاده کنید و داخل پلک پائین را با آن پر کنید. این کار به خصوص زمانیکه از سایه ای به جز سایه سفید استفاده نموده باشید نتیجه جذاب تری خواهد داشت. ولی اگر به دنبال یک آرایش فانتزی و دوستداشتنی هستید که چشمان شما را کاملاً باز و درشت و عروسکی نشان دهد بهتر است از همان محدوده رنگ سفید خارج نشوید.

https://elanza.com/mag/what-is-hair-keratin/

عروسک های کلاسیک همیشه گونه های سرخ و زیبایی دارند که نشان از کودکی و معصومیت آنها دارد و اگر شما میخواهید آرایش عروسکی داشته باشید نباید این گونه های سرخ و خوشرنگ را فراموش کنید. برای این کار به کمی رژگونه پودری در رنگ هلویی که با رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد بهترین انتخاب است. برس مخصوص رژگونه را بردارید و با پالت رژگونه تماس دهید.

برس را با حرکات دورانی و تنها روی برجستگي گونه ها بمالید تا رنگ بگیرند و حالتی معصومانه، فانتزی و سالم و سرحال به صورت شما بدهند. اما برای این کار میتوانید از رژگونه های طیف صورتی هم استفاده کنید ولی در این حالت، آرایش شما چندان ملایم نخواهد شد و علاوه بر این رنگ صورتی ممکن است با هر طیف پوستی هماهنگی نداشته باشد در حالیکه برای همه رنگ های پوست، یک طیف مناسب هلویی وجود دارد.

آخرین و مهم ترین مرحله آرایش عروسکی، رژ زدن است. همانطور که خودتان هم می دانید بهترین رنگ برای کامل کردن آرایش عروسکی، رنگ صورتی است. یک رژ لب صورتی روشن که مات یا نیمه مان باشد تهیه کنید و لب های خویش را با آن آرایش کنید. نیازی به استفاده از برق لب نیست زیرا همانطور که گفتیم آرایش عروسکی حالت مات دارد و لب های شما هم بهتر است برّاق نباشد.

منبع:

https://www.beytoote.com/attire/face-attire/colorful1-eye-makeup.html

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
1
اطلاعات کاربری
نام کاربري :
کلمه رمز :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 21
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 20
 • باردید دیروز : 7
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 46
 • بازدید ماه : 537
 • بازدید سال : 559
 • بازدید کلی : 559

 • زیباترین مدل‌های جدید آرایش چشم با لنز‌های رنگی
  close
  تبلیغات در تدبیربلاگ
  تبادل بازدید
  
  [Post_Title]

  [Post_Title]

  [Post_Title]

  Date: [Post_Date]

  Hit: [Post_Hit]

  Cat: [Post_Cat_Title]

  [Post_Content]
  Top Music In Month
  Like
  5454
  Your Comment

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نام شما :
  پست الكترونيك :
  سایت / وبلاگ :
  نظر شما :
  شکلک :
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نحوه ارسال :
  کد امنیتی :

  [Comment_Content]
  date : [Comment_Date]