close
تبلیغات در تدبیربلاگ
تبادل بازدید
loading...

فروشگاه اینترنتی مد و زیبایی

آشنایی با محصولات زیبایی و آرایشی فروشگاه های اینترنتی

راهنمای کامل آرایش چشم

فروشنده مراقب های زیبایی بازدید : 29 دوشنبه چهارم اسفند هزار و سیصد و نود و نه : 14:49 نظرات (0)

همه خانم ها میدانند که خط چشم کشیدن سخت ترین بخش آرایش چشم است و زمان زیادی هم از خانم ها میگیرد, برخی از خانم ها هم اصلا خط چشم کشیدن بلد نیستند و آن را کار غیرممکنی میدانند. از آنجایی که خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چشم ها دارد همه خانم ها باید بتوانند برای خود خط چشم بکشند, در ادامه این

بخش ترفندهای ساده و کاربردی برای کشیدن خط چشم را به شما میگوییم تا بتوانید در کمترین زمان زیباترین خط چشم را بکشید

https://elanza.com/mag/eyelash-strengthening-solution/

به کل صورت تان پرایمر بزنید

صورت تان را با پرایمر بپوشانید. این کار مانعی بین پوست و آرایش ایجاد می کند که باعث می شود پوست تان نرم تر به نظر رسیده و منافذ آن کوچک تر شود.

کرم پودر بزنید

کرم پودرها رنگ و غلظت های مختلفی دارند و نتیجه نهایی آنها نیز متفاوت است. بنابراین باید با اعمال آن ها روی قسمت کوچکی از پوست تان، آن را امتحان کنید. هنگامی که کرم پودرتان را انتخاب کردید، آن را با کمک یک براش بزرگ به پوست زده و با یک اسفنج آرایشی محو کنید.

از براش مناسب استفاده کنید

براش های مختلف ظواهر متفاوتی ایجاد می کنند. برای مثال، یک براش بزرگ برای زدن لایه های روشن تر در سراسر پلک تان بهتر عمل می کند، درحالی که یک براش کوچک تر برای لایه های تیره تر و ضخیم تر کاربرد دارد. برای ایجاد ظاهر مورد نظرتان، معمولا به بیش از یک براش نیاز خواهید داشت.

سه سایه مشابه انتخاب کنید

برای اینکه سایه های شما به خوبی و زیبایی با هم ترکیب شوند باید از سه رنگی استفاده کنید که هم خانواده هستند ولی تناژ آن ها متفاوت است. بهتر است سایه هایی را انتخاب کنید که تفاوت شان در تیرگی و روشنی باشد.

برای مثال، استفاده از سایه یاسی، بنفش براق و بنفش سیر را در نظر بگیرید.

به پلک داخلی و استخوان ابروها سایه روشن بزنید

با یک براش تمیز، روشن ترین سایه را به پلک هایتان بزنید تا جایی که به گوشه چشم ها برسید. سایه را درست زیر ابروهایتان بزنید تا درخشش زیبایی به چشم

های خود ببخشید.

https://elanza.com/mag/best-brand-lipstick/

با تیره ترین سایه، عمق ایجاد کنید

با یک براش تمیز دیگر، تیره ترین سایه ای که انتخاب کرده اید را به گوشه خارجی پلک تان، درست بالای مژه ها بزنید. سپس با حرکت دادن براش به جلو و عقب آن را روی چین پلک پخش کنید؛ بیشتر روی نیمه بیرونی چین تمرکز کنی

با سایه متوسط، دو سایه را به یکدیگر اتصال دهید

باز هم از یک براش دیگر برای زدن سایه متوسط به کل پلک تان استفاده کنید. این رنگ باید سایه های روشن و تیره را به نحو یکدستی به همدیگر وصل کند.

سایه ها را در یکدیگر محو کنید

با پخش کردن انتهای سایه ها در یکدیگر با کمک یک براش نرم و کوچک، کار ترکیب سایه ها را پایان دهید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، براش را با حرکات دورانی کوچک حرکت دهید.

زدن خط چشم و ریمل

کشیدن خط چشم یکی از ترفندهای مهم در آرایش چشم است. اگر شما هم جزو افراد مبتدی هستید به راحتی با دستور زیرخط چشم بکشید.

اگر خط چشم کشیدن خیلی برایتان سخت است و دوست دارید خط چشم گربه ای یا دنباله دار بکشید باید از تکنیک نقطه چین استفاده کنید به این صورت که با یک مداد محدوده خط چشم و میزان دنباله آن را با نقطه چین های کمرنگ مشخص کنید سپس با خط چشم نقاط را به هم وصل کنید.

از فرمژه استفاده کنید

با این ترفند میتوانید همزمان هم خط چشم بکشید و هم مژه هایتان را فر کنید, باید مداد چشم را روی لبه داخلی فرمژه بکشید و با این کار همزمان خط مداد روی لبه پلک مینشیند و مژه ها فر میشوند.

ریمل بزنید

ریمل را فقط زیر مژه های بالایی تان بزنید. چندین حرکت رفت و برگشت به سمت بالا و پایین انجام دهید تا ریمل به خوبی مژه هایتان را پوشش دهد. هنگامی که

این کار را می کنید، ریمل را اندکی جلو و عقب ببرید تا از چسبیدن مژه ها به یکدیگر جلوگیری شود. همین کار را برای مژه های پایینی نیز انجام دهید.

از آنجاییکه این دانه ها نسبت به بسیاری از محصولات آرایشی حساسیت نشان می دهند، باید محصولاتی را انتخاب کنید که موجب تحریک یا تشدید آنها نشده و در عین حال ،زیبایی و طبیعی بودن آرایش را همچنان حفظ نمایند. در این مقاله، بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

آکنه یک اختلال پوستی است که هنگامی رخ می دهد که فولیکول های مو با روغن در تماس باشد، . این معمولا در صورت، گردن، قفسه سینه، پشت و شانه ها ظاهر می شود. بسته به شدت آن میتواند موجب پریشانی روحی و پس از آن می تواند به زخم شدن پوست منجر شود.وجود جوشهای صورت بر روی پوست ، بسیار اذیت کننده و بسیاری در پی شیوه هایی برای از بین بردن یا پوشاندن موثر آنها هستند.
کومدون ها، نوعی آکنه و نقطه شروعی برای تمام آکنه هاهستند که در ابتدا، به صورت انسدادهای کوچکی در منافذ پوست ایجاد می شوند. در این حد، به آنها میکروکومدون گفته می شود و اندازه بسیار کوچکی دارند.این میکروکومدون ها می توانند به کومدون های بزرگتری مبدل شوند.کومدون های سربسته را با نام جوش های سرسفید و کومدون های سرباز را با نام جوش های سرسیاه می شناسیم.
علت ایجاد کومدون، مسدود شدن منافذ پوست به علت ترشح سبوم و کراتین از غدد چربی موجود در آن منطقه است و برخی موارد در تمامی صورت و معمولا در روی بینی دیده می شود و از آنجاییکه این دانه ها نسبت به بسیاری از محصولات آرایشی حساسیت نشان می دهند، باید محصولاتی را انتخاب کنید که موجب تحریک یا تشدید آنها نشده و در عین حال ،زیبایی و طبیعی بودن آرایش را همچنان حفظ نمایند. در این مقاله، بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

فوندیشن
انتخاب فوندیشن مناسب و کاربرد صحیح آن، یکی از مهمترین بخش های آرایشی در پوست هایی است که دارای کومدون هستند. فوندیشن ها با پایه آب یا مینرال، دارای فاکتور حفاظتی (SPF) مناسبی بوده و به این ترتیب، از پوست در برابر اشعه مضر UV محافظت کرده و در ضمن ، مانع از دهیدراتاسیون یا از دست دادن آب بدن می شوند.

پرایمر
محصول آرایشی بسیار مهم دیگر، پرایمر است که موجب زیبایی هر چه بیشتر آرایش و البته ماندگاری طولانی تر آن خواهند شد. پرایمرها با پایه مینرال، فاقد مواد شیمیایی چرب هستند.

آرایش برای پوست های مستعد کومدون
قبل از آرایش، پوست را با آب ولرم و پاک کننده مخصوص پوست های مستعد آکنه شسته و کاملا تمیز کنید. بعد با ضربات آرام حوله ای بسیار نرم، صورت را

خشک کنید. اینکار، مانع از مسدود شدن منافذ پوست خواهد شد.

https://elanza.com/mag/baking-soda-mask/


در این مرحله، با استفاده از مرطوب کننده مناسب این پوست، آنرا نرم و مرطوب سازید. مرطوب کردن ، کمک زیادی به حفظ سلامت پوست خواهد کرد. از بهترین مرطوب کننده های فاقد چریی ، با پایه مینرال وخاص پوست های چرب بهره ببرید.

پس از آماده سازی پوست برای آرایش و انتخاب محصولی مناسب، با پرایمر و فوندیشن ، پوست را صاف و یکنواخت سازید. با حرکات دورانی فوندیشن را بر پوست پخش نموده و بعد با برسی بسیار نرم، رژ گونه مورد نظر را روی استخوان گونه بزنید و آن را با فوندیشن ادغام نمایید تا رنگی طبیعی و جذاب داشته باشید. در ادامه، طبق روال، آرایش چشم ها و لب را ادامه دهید.

تا جایی که امکان دارد، آرایشی سبک داشته باشید و از محصولاتی با برندهای کاملا معتبر و مناسب برای این پوست ها استفاده نمایید.

در ضمن، پاک کردن آرایش را هرگز در مورد چنین پوست هایی فراموش نکنید. عدم شستشوی صورت و پاک نکردن آرایش، موجب مسدود شدن منافذ پوست و بروز یا تشدید کومدون و اکنه خواهد شد.

منبع:

https://www.beytoote.com

ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
1
اطلاعات کاربری
نام کاربري :
کلمه رمز :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 21
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 21
 • باردید دیروز : 7
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 47
 • بازدید ماه : 538
 • بازدید سال : 560
 • بازدید کلی : 560

 • راهنمای کامل آرایش چشم
  close
  تبلیغات در تدبیربلاگ
  تبادل بازدید
  
  [Post_Title]

  [Post_Title]

  [Post_Title]

  Date: [Post_Date]

  Hit: [Post_Hit]

  Cat: [Post_Cat_Title]

  [Post_Content]
  Top Music In Month
  Like
  5454
  Your Comment

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

  نام شما :
  پست الكترونيك :
  سایت / وبلاگ :
  نظر شما :
  شکلک :
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نحوه ارسال :
  کد امنیتی :

  [Comment_Content]
  date : [Comment_Date]